gayrimenkul

Tanışma veKeşif;

Feliz gayrimenkul olarak İstanbul'da bulunan yaratıcı yenilikçi ve çok disiplinli bir gayrimenkul firmasıdır geniş kapsamlı projelerimizdeki en değerli unsur kalite önceliği dir ekip çalışması ile kişilere çözüm odaklı geniş fikir ve bilgi havuzuna sahip bireylerden oluşmaktadır

Konsept ve ön proje

Bu aşamada sizlerin beklentileri ve ön gördüğü bütçeye bağlı kalarak belirlenen konsept doğrultusunda ortaya koyduğumuz ön proje ile mekan bir kimlik, ana tema ve tasarlanma amacına kavuşur. Bu aşamada isteklerinizi detaylıca inceleyip uygun öneri ve öngörülerimizi sizlere sunarız. Bu aşamada Buluştuğumuz ortak payda doğrultusunda bir sonraki aşamaya geçeriz.

Kesin Proje

Bu aşamada bütün detaylar sizinle en ince ayrıntısına kadar konuşulup, size uygulamaya dönük detaylı proje sunumu gerçekleştirilir. Bu sunum mekân içerisinde gerçekleşecek her şeyi iğneden ipliğe tüm ayrıntılarıyla göz önüne sermektedir. Projenin son halinde hem fikir olunduğu zaman içimiz rahat bir şekilde uzman ekibimizle proje yönetim aşamasına geçeriz.

Proje Yönetimi

Hayalinizdeki mekânın hedef ve amaçlarına ulaşması için kaynakların planlanması, organizasyonu, tedarik aşaması ve tarafımızdan yönetilmesini eş zamanlı gerçekleştiriyoruz. Birlikte belirlediğimiz iş takvimi içerisinde bize teslim ettiğiniz hayalinizi size gerçek haliyle teslim ediyoruz.

Dünya Biziİzliyor

İstanbul

+90 533 050 46 02
info@felizgayrimenkul.com

İLETİŞİM FORMU

İletişim
+90 533 050 46 02 02
info@felizgayrimenkul.com
İSTANBUL / TURKEY
Teşekkürler!. Mesajınız başarı ile gönderilmiştir...
Üzgünüz, Mesajınız gönderilemedi.
© Copyright © 2021. Feliz Gayrimenkul Her Hakkı Saklıdır.
Merhaba
WhatsApp ile Gönder
0533 050 46 02